Pakiety narciarskie Szwajcaria

Ogromnym zainteresowaniem wśród fanów zimowego wypoczynku cieszą się pakiety zimowe z karnetem narciarskim.

Prezentujemy ofertę kilku hoteli w pakiecie z karnetem narciarskim i promocyjną ofertą na sezon zimowy  regionie narciarskim Davos - Klosters:

Davos - Klosters

  • 5 stacji narciarskich
  • 300 km tras narciarskich
  • 20 hoteli
  • 2 ośrodki: Davos i Klosters
  • najbliżej z PolskiDavos i Klosters w Graubünden są miejscówkami w stacji narciarskiej Davos. Zimą jest tu pięć zróżnicowanych stacji narciarskich do uprawiania sportów zimowych, a latem cztery górskie tereny przygodowe ze ścieżkami pieszymi, trasami rowerowymi a także letnimi parkami linowymi i torami saneczkowymi.
W górach Davos Klosters znajduje się ponad 20 hoteli i kurortów górskich,w których wyjątkowo oferujemy zakwaterowanie z karnetem na wyciągi i kolejki górskie. Zapewniamy najlepsze zakwaterowanie na górze jak i w dolinach. Hotele są bramą do Twoich wypraw i rozrywki, a jednocześnie miejscem wypoczynku, relaksu i nabraniem sił, do nowych wyzwań. Hotele położone są blisko dolnych stacji kolejek górskich, więc można dotrzeć w ciągu zaledwie kilku minut i korzystać ze wspaniałego czasu w górach Davos Klosters.
Czekamy z niecierpliwością na Waszą wizytę.


Śpij tam, gdzie dobrze się czujesz. W naszej ofercie są typowe górskie hotele i apartamenty w Szwajcarii w regionie Davos Klosters w pakiecie z karnetem narciarskim, dużo taniej, niż rezerwując oddzielnie hotel i karnet. Każdy miłośnik gór znajdzie tu coś dla siebie. Czy to narciarze, snowboardziści, rowerzyści, turyści wędrownicy, rodziny czy grupy: w ponad 20 różnych hotelach górskich od trzygwiazdkowego hotelu superior po schronisko górskie, alpiniści znajdą odpowiednie swoje miejsce w górach.

Prawie wszystkie hotele górskie znajdują się blisko kolejek górskich Davos Klosters, a miłośnicy sportów górskich mogą w mgnieniu oka cieszyć się wysokogórskimi zabawami zimą lub latem. 

Wszystkie hotele są otwarte dla Państwa. Rezerwując atrakcyjne pakiety ze skipasem, otrzymasz rabat w wysokości 10-20% na zakwaterowanie w hotelu i karnet narciarski. Dużo taniej niż w systemach rezerwacyjnych i biurach podróży.

A co najważniejsze: restauracje hotelowe dbają o dobre samopoczucie fizyczne, serwując typowo europejską kuchnię. Dzięki Górskim Restauracjom goście hotelowi mogą korzystać z ekskluzywnych lokali gastronomicznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi przez nas pakietami w wybranych hotelach w regionie Davos -Klosters.

Szwajcaria Travel Pakiety narciarskie